ul. Kościelna 1, 44-200 Rybnik
oskavant@op.pl
607 186 692, 606 861 654
Menu
Zamknij
Darek Szulik
- czyli BOSS naszej ekipy, najstarszy starzem instruktor, założyciel firmy.

Mariusz Musiolik
Mariusz jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów, siła spokoju naszej szkoły jazdy!:) Jego kursanci, to głównie ludzie z polecenia! Mariusz to dusza towarzystwa, jest opanowany, cierpliwy i przede wszystkim profesjonalnie przekazuje wiedzę. Łączy doświadczenie instruktora z wiedzą egzaminatora - to przynosi porządane efekty i wysoką zdawalność!!

Tomasz Paloc
Tomek.. Instruktor kat. B i A, oblegany przez motocyklistów. Jego atutem jest spokój i wyrozumiałość! Jest to instruktor, który nie lubi rutyny, chwalony przez kursantów za swój profesjonalizm. Zainteresowania: wedrówka górska, motoryzacja, skoki na bungee:) itp.

Mariusz Szczyrba
Mariusz to zawsze uśmiechnięty instruktor kat. B. Swoim stylem bycia potrafi rozluźnić atmosferę podczas zajęć praktycznych nawet w najcięższych sytuacjach. Cechuje go również duże doświadczenie oraz umiejętność przekazywania wiedzy swoim kursantom.

Ewelina Binkowska
Ewelinka to jedna z najmłodszych w naszym gronie. Ale w tym zawodzie nie wiek się liczy a umiejętności i wiedza a tych Jej nie brakuje. Zawsze uśmiechnięta ale i wymagająca, potrafi wytłumaczyć ale nie boi się też zwrócić uwagę na popełniane błędy. Młodzi panowie ustawiają się w kolejce na jazdy do naszej Ewelinki.

Aleksandra Siwica
Ola wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Do każdego z kursantów podchodzi indywidualnie. Ceniona za umiejętne łączenie wysoko stawianych wymagań z miłą i luźna atmosferą podczas nauki jazdy. Zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała! Wysoka zdawalność.

Przemysław Knapek
Przemek to marka sama w sobie, rzetelny, punktualny, wymagający i zawsze wesoły. Potrafi nauczyć ale jak trzeba to potrafi też nieźle "przemaglować". Na jazdach z Przemkiem nigdy nie jest nudno a czas biegnie strasznie szybko.

Krystian Paszenda
Krystian to instruktor kategorii C oraz C+E. Ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych dla przyszłych zawodowych kierowców. Cechuje się dużą cierpliwością oraz zawsze chętnie udziela szczegółowych wskazówek swoim kursantom.

Ryszard Karkocha
Ryszard Karkocha ("Uśmiechnięty, opanowany i zawsze pomocny Pan instruktor, który swym podejściem potrafi uspokoić najbardziej zestresowanego kursanta." Tak nasi kursanci opisują Rysia.)

Stanisław Pluciński
"Miły sympatyczny Pan , który potrafi nauczyć wszystkiego nie denerwując się . Bardzo dobre, precyzyjne oraz profesjonalne podejście do pracy zawsze punktualny. Potrafi przygotować do egzaminu pod względem praktycznym jak i teoretycznym .. " - Tak właśnie kursanci odbierają naszego Stasia.

Tomasz Salwiczek
Tomek to instruktor kat. B z uprawnieniami egzaminatora. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz pogodzie ducha sprawia, że każdy kursant czuje się dobrze w samochodzie, co przekłada się na dobre postępy w nauce.

Michał Więsyk
Michał to Nasz pełen pasji ratownik !! W bardzo przystępny i luźny sposób prowadzi zajęcia, a kursanci często po zakończonym szkoleniu mówią: "Kurs pierwszej pomocy na zawsze pozostanie mi w pamięci, bo był zabawny i bardzo pouczający." :)

Janusz Mucha
Janusz to wyjątkowo cierpliwy instruktor kat. B. Jego kursanci opisują go jako oazę spokoju, zawsze potrafiącego rzetelnie wytłumaczyć zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne.

Mateusz Bęben
Mateusz to wyjątkowo solidny i rzetelnie wykonujący swoją pracę wykładowca. Swoim optymizmem
i umiejętnością ciekawego opowiadania sprawia, że 30 godzin wykładów mija w mgnieniu oka.

Jan Papszun
Nasz DUŻY Janek to świetny instruktor! Doświadczenia w pracy z młodzieżą nabył nie tylko jako instruktor prawa jazdy, ale również jako trener siatkarzy! Nasi kursanci opisują go jako sympatycznego, cierpliwego, kompetentnego i wyrozumiałego instruktora.

Kasia i Justyna
to One załatwią rzeczy "niemożliwe", zawsze uśmiechnięte, służą pomocą i dobrą radą.
Bez Nich firma Avant nie była by taka sama.:)